Martwiliśmy się, czy „wypali” pomysł na drugie życie książki. I udało się – półki zapełniły się a uczniowie chętnie poszukują ciekawej lektury do „poczytania”. Chcemy jeszcze rozwinąć tę inicjatywę – jak się uda – to opowiemy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!