Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Jubileusz 35-lecia

Ocena 0/5

„Każdy ma przecież do pokonania swój Everest.”  Wanda Rutkiewicz

Pierwszego września minęło 35 lat, kiedy po raz pierwszy w naszej szkole zabrzmiał dzwonek i obwieścił rozpoczęcie lekcji.  Jubileusz szkoły zbiegł się z Rokiem Wandy Rutkiewicz ustanowionym w 30. rocznicę śmierci himalaistki, naszej patronki. Te dwa wydarzenia stały się okazją do świętowania, ale także niezwykła podróżą wehikułem czasu przeszłość, podczas której można było zajrzeć w stare kąty i przypomnieć historię szkoły. Z anegdot Pań Anny Komorowskiej, Ewy Śledzińskiej i Pana Andrzeja Łopata mogliśmy dowiedzieć się jak wyglądała szkolna rzeczywistość 35 lat temu. Dzisiaj spacer szkolnym korytarzem to powrót do beztroskich czasów dzieciństwa, wspomnień do tego, co bezpowrotnie mięło, a jednak na tyle utkwiło w pamięci, że stało się najpiękniejszym obrazem.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności