Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

5a na Stadionie Legii Warszawa

Ocena 0/5

Klasa 5a stary rok pożegnała wycieczką na Stadion Miejski Legii Warszawa.  Poznaliśmy historię Klubu i znaczenie barw. Dla miłośników futbolu i Klubu Legii to nie lada przeżycie-usiąść na ławce zawodników, znaleźć się w szatni Legionistów i jak na klasę sportową przystało-przeprowadzić rozgrzewkę tuż przy murawie. Naszym przewodnikiem był jeden z trenerów Legii, od którego na zakończenie spotkania otrzymaliśmy drobne upominki. Jeszcze foto  z Kazimierzem Deyną i życzenia dla Klubu od SP300 : "Wspaniałych zwycięstw w 2024r.!"

5a_na_Stadionie_Legii_Warszawa_(5) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności