Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Bal Karnawałowy

Ocena 0/5

„Jest karnawał. W karnawale wszyscy urządzają bale” - i tak też było w naszej szkole. 3 lutego aula widowiskowa zamieniła się w prawdziwą salę balową.  Przepięknie przebrani nasi najmłodsi uczniowie wraz ze swoimi wychowawczyniami, bawili się uczestnicząc z dużym zapałem we wspólnych tańcach i zabawach, które przygotowali dla nich i poprowadzili ich wspaniali i niezawodni Koledzy i Koleżanki z klas ósmych. Były tańce solo i parami, z podskokami i obrotami w rytm znanych dziecięcych i popularnych utworów. A na koniec balu, przy wyjściu z sali czekała na wszystkich słodka niespodzianka. Ach, cóż to był za bal...

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności