Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Mikołajki

Ocena 0/5

 6 grudnia to data wyjątkowa, którą każde dziecko zna i z niecierpliwością oczekuje.   Mikołajki w naszej szkole to już tradycja i jak co roku na korytarzach pojawili się uczniowie i nauczyciele w mikołajkowych przebraniach.  W taki właśnie sposób cała społeczność szkolna świętowała nadejście oczekiwanego gościa.   Jaka więc była radość, gdy do klas zapukał św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów...   Dzieci witały go z ogromnym entuzjazmem i radością.   
Dziękujemy Mikołajowi, że o nas pamiętał!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności