Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu

Ocena 0/5

Warszawska Olimpiada Młodzieży w pływaniu dobiegła końca. Reprezentantki i reprezentanci dzielnicy Wilanów – nasze uczennice i uczniowie walczyli   dzielnie. W konkurencjach indywidualnych Michail Psaltirov zajął  III miejsce na 25m stylem grzbietowych, a Natalka Nogal była VI -ta na 25m stylem dowolnym. Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym.

WOM 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności