30 września uczniowie klas 8c i 8e udali się do kina, by wspólnie w miłej atmosferze świętować Dzień Chłopaka. Taki dzień trzeba uczcić :).
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!