Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Wycieczka do stajni Wilga

Ocena 0/5

Klasa 1a i 1c wybrały się na wycieczkę do Stajni Wilga, gdzie czekało nas mnóstwo pirackich atrakcji.  Zaczęliśmy od morskich tatuaży i budowy papierowych okrętów. Wędkami łowiliśmy morskie ryby oraz perły. Za pomocą lunety szukaliśmy ukrytych piratów, dzielnie walczyliśmy w bitwie morskiej.  Były też potyczki piankowymi tyczkami, bieg w płetwach i wyścigi w kołach ratunkowych. A na koniec szukaliśmy ukrytego skarbu. To był dzień pełen wrażeń!

 


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności