Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

1a w w sali zabaw „Fikołki

Ocena 0/5

Klasa 1a spędziła miłe przedpołudnie w sali zabaw „Fikołki”. Był to czas pełen radości, ruchu i wspólnej zabawy. Uczniowie urządzali bitwy na kulki, zjeżdżali ze zjeżdżalniach i wymyślali różne zabawy, które dostarczyły im wiele pozytywnej energii.. Nie zabrakło również twórczych zajęć – podczas warsztatów dzieci samodzielnie wykonały świece według własnych pomysłów. To była doskonała okazja do integracji i rozwijania kreatywności!

kolaz 1a 
 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności