Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

1e odwiedziła Farmę Dyń

Ocena 0/5

24 października klasa 1e odwiedziła Farmę Dyń w Powsinie. Z wielką radością dzieci pokonywały labirynt utworzony z wielkich kostek słomy i korzystały z możliwości kierowania małymi samochodami i tyrolki. Wspaniałą zabawą okazało się spotkanie z królikami oraz kozami. Na koniec każdy otrzymał dynię, którą sam wybrał. To był wspaniały dzień.

13d229ce-9b84-460a-929e-ef52aabf3866 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności