Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

"Baśniowy świat Andersena"

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 1a uczestniczyli w lekcji bibliotecznej pt. "Baśniowy świat Andersena".  Na zajęciach dzieci poznały biografię pisarza, dowiedziały się co to jest baśń, zagrały w kalambury oraz rozpoznawały baśniowe rekwizyty.  Uczestnicy zajęć stworzyli z kolorowych puzzli    ilustracje przedstawiające głównych bohaterów baśni.  Spotkanie, nie tylko przybliżyło dzieciom świat baśni, ale także zachęciło je do samodzielnego odkrywania literatury...

kolaż 1a 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności