Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Dzień Jeża - klasy 0-3

Ocena 0/5

Z okazji Dnia Jeża, uczniowie klas 0-3, kolorowali ilustracje jeży, tworzyli jeże z plasteliny i ziaren słonecznika, a także oglądali filmy przyrodnicze, które przybliżyły im życie tych ciekawych zwierząt. Rozwiązywali również quiz dotyczący jeży, korzystając z materiałów przygotowanych i wywieszonych na szkolnym korytarzu. To był dzień pełen nauki i kreatywnej zabawy.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności