Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Karta Ucznia ZTM

Ocena 0/5

Karty Ucznia uprawniające uczniów szkół podstawowych do bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym wydane w 2022 roku stracą ważność 30 września 2025 r. Wnioski o przedłużenie uprawnień można składać drogą elektroniczną, za pośrednictwem dedykowanego linku, który jest przekazywany przez szkołę, jak również w tradycyjnej formie papierowej bezpośrednio w szkole.

Dzieci, które rozpoczną naukę w szkole w roku szkolnym 2025/2026, otrzymają pierwsze Karty Ucznia na początku roku szkolnego. Rodzice mogą złożyć wniosek on-line za pośrednictwem strony internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji Szkół są pracownicy ZTM:

•          Katarzyna Aleksandrowicz, adres e-mail: k.aleksandrowicz@ztm.waw.pl. tel.: 22 45 94 329,

•          Piotr Kamiński, adres e-mail: p.kaminski@ztm.waw.pl, tel.: 22 45 94 329

https://kartaucznia.ztm.waw.pl/f13f8689  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności