Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

„W skarbcu Polski”

Ocena 0/5

Uczniowie klas 1a i 1d zakończyli realizację Ogólnopolskiego Projektu pn. „W skarbcu Polski”. Celem projektu było przybliżenie dzieciom wiedzy na temat etnograficznych regionów znajdujących się w Polsce,  bliższe poznanie własnego kraju, przybliżenie ciekawych miejsc oraz pozyskiwanie nowych informacji na temat tradycji i zwyczajów charakterystycznych dla poszczególnych rejonów Polski. Uczniowie wykonali 7 zadań projektowych dotyczących wybranego regionu.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności