Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Konstancin i Ogród Botaniczny w Powsinie

Ocena 0/5

Uczniowie, należący do koła turystycznego, wybrali się na zwiedzanie Konstancina i Ogrodu Botanicznego w Powsinie.  W Konstancinie pooddychali świeżym jodowym powietrzem  , siedząc na ławkach, blisko tężni. Obserwowali pływające po rzece   i rodzinę    W Ogrodzie Botaniczny podziwiali pięknie kwitnące rośliny, chodzili po kamieniach   i wspinali się na „góry”. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym będziemy kontynuować naszą turystyczna przygodę.

Konstancin_i_ogród_botaniczny 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności