Klasa 2b zdecydowała się tradycyjnie rozpocząć tydzień i stworzyła wspólnie magiczne, kolorowe pisanki. W okres świąteczny uczniowie weszli dumni ze swoich prac, życząc udanych Świąt Wielkanocnych i smacznych jajek!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!