4 grudnia nasi mali sportowcy uczestniczyli w MIKOLAJKOWYM TURNIEJU W DWA OGNIE.Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 400. 8 szkół - mnóstwo emocji i...I miejsce. Gratulacje!!!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!