Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Odpowiedź z Buckingham Palace!

Ocena 0/5

Z wielką dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała oficjalną odpowiedź z Buckingham Palace!

Na początku tego roku uczniowie naszej szkoły - reprezentujący klasy 4A, 4C, 5B oraz 5D - wysłali kartki z życzeniami dla Króla Karola III i jego małżonki Królowej Kamili. Z ogromną radością informujemy, iż w odpowiedzi, nadeszła oficjalna korespondencja sygnowana przez przedstawicieli Pałacu.

W liście wyrażono wdzięczność za pięknie zredagowane życzenia oraz doceniono inicjatywę naszych uczniów i ogromne zaangażowanie. To niezwykłe wyróżnienie, z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Gratulujemy i dziękujemy za piękne reprezentowanie naszej szkoły na arenie międzynarodowej!  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia poniedziałkowej fotorelacji z wręczenia listu uczestnikom przedsięwzięcia.

 

Galeria zdjęć

IMG_1227 IMG_2531 IMG_2526 IMG_2521 Projekt bez nazwy (1)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności