Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Ocena 0/5

Klasy 2c i 2e uczestniczyły w warsztatach z pierwszej pomocy przedmedycznej   prowadzonych przez wykwalifikowanego ratownika medycznego pana Jerzego Żółcińskeigo - tatę jednej z naszych uczennic. Podczas spotkania uczniowie   utrwalili poznane wcześniej numery alarmowe   i procedury wzywania pomocy medycznej do poszkodowanego. Mieli okazję przećwiczyć na fantomie resuscytację oraz sprawdzali na kolegach i koleżankach jak pomóc osobie opatrywać rany . Każdy uczeń spisał się na medal i na pamiątkę zdobył dyplom dzielnego ratownika .

Pierwsza_Pomoc 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności