Eliminacje dzielnicowe Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w pływaniu tradycyjnie już wygrała SP 300. Zarówno dzieci jak i młodzież szykują się już do finałów miejskich. Trzymamy kciuki!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!