"To zimowe zamieszanie”
Klasy 1c, 1d i 2b wzięły udział w warsztatach chemicznych: "To zimowe zamieszanie”. W trakcie zajęć uczniowie dowiedzieli się, że z gazu można zrobić lód, "chowali" głowy w chmurach, a potem je łapali w ręce. Było wiele radości i pytań, a odpowiedzi prowadzących zaspokoiły dziecięcą, naukową ciekawość.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!