W staropolskiej kuchni
W mimiony piątek uczniowie klasy 7a wzięli udział w warsztatach kulinarnych "W staropolskiej kuchni". Podczas zajęć dowiedzieli się czym jest skorzonera, jakie to przyprawy korzenne, a także co gościło na stołach w XVII wieku. Po części teoretycznej przyszedł czas na wspólne gotowanie i ucztowanie.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!