Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Warsztaty stomatologiczne

Ocena 0/5

Klasy 1a, 1b i 1c brały udział w warsztatach stomatologicznych. Każdy z uczniów miał niepowtarzalną okazję, aby poczuć się jak dentysta i obejrzeć zęby Smoka Bartka kamerą wewnątrzustną. Podczas warsztatów dzieci nie tylko poznały zawód stomatologa ale również uczyły się co jest zdrowe dla naszych zębów, jak o nie dbać i po co one właściwie są. W części praktycznej dzieci otrzymały indywidualne miejsce pracy, w tym własnego pacjenta, któremu szczotkowały, nitkowały, lakierowały i plombowały zęby. Na koniec każdy otrzymał dyplom oraz zestaw małego dentysty.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności