Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Witajcie w naszej bajce……

Ocena 0/5

"Witajcie w naszej bajce"   
Słowami Jana Brzechwy przywitaliśmy przyszłych uczniów i ich rodziców w murach naszej szkoły! Czy było bajecznie   Nasza uroczystość miała następujący przebieg:
 - powitanie gości przez panią dyrektor Annę Jaczewską i przedstawiciela Rady Rodziców p. Marcina Foksa
 - prezentowanie umiejętności aktorskich przez uczniów z klasy 2e - adaptacja wierszy Brzechwy i Tuwima
 - zwiedzanie placówki z wykorzystaniem mapki terenowej, dzięki której w poszczególnych stacjach zaliczano        różnorodne zadania
 - zdobywanie pieczątek i odbiór upominku - niespodzianki
  -rozmowy z kadrą pedagogiczną
Nasza szkoła do późnego popołudnia tętniła śmiechem i radością. Dziękujemy wszystkim za wizytę i zapraszamy do nas.

1 (1) 2 (1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności