XIV Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny
30 maja 2025r. w Warszawie odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego im. o. Onufrego Kopczyńskiego. W zmaganiach wzięła udział liczna grupa uczniów naszej szkoły, natomiast laureatami najwyższego szczebla zostali:
Karolina Siegel z kl. VIId i Mateusz Strawa z kl. VIb.
Podczas uroczystości odebrali nagrody i gratulacje. Słowa uznania wyraziła Dyrektor Szkoły Pani Magdalena Ludwińska.
Konkursowi patronował Mazowiecki Kurator Oświaty.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!