Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

XIV Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny

Ocena 0/5

30 maja 2025r. w Warszawie odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Gramatycznego im. o. Onufrego Kopczyńskiego. W zmaganiach wzięła udział liczna grupa uczniów naszej szkoły, natomiast laureatami najwyższego szczebla zostali:
Karolina Siegel z kl. VIId i Mateusz Strawa z kl. VIb.
Podczas uroczystości odebrali nagrody i gratulacje. Słowa uznania wyraziła Dyrektor Szkoły Pani Magdalena Ludwińska.
Konkursowi patronował Mazowiecki Kurator Oświaty.

Kolorowy Geometryczny Lata 90 Kształty Post na Facebooka (1192 x 800 px) (1)  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności