Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Zmiany w zamawianiu posiłków w szkole

Ocena 3/5

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 września 2025 r. zmieniamy system zamawiania posiłków (obejmujący również ich opłacanie oraz zgłaszanie nieobecności) w naszej placówce.

Rozpoczęliśmy korzystanie z aplikacji JEM W SZKOLE, która umożliwi Państwu wygodne zarządzanie posiłkami dziecka.

Co należy zrobić?

Zarejestruj konto w aplikacji JEM W SZKOLE – jest to konieczne, aby móc korzystać ze stołówki szkolnej (zarówno teraz, jak i w przyszłości).

Aby się zarejestrować i mieć możliwość zarządzania posiłkami dziecka, prosimy o wypełnienie formularza pod poniższym linkiem:

https://system.jemwszkole.pl/registration/sp_300_warszawa

Po rejestracji otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem utworzenia konta.

Od tego momentu będzie można zalogować się do aplikacji i zarządzać m.in. płatnościami za wyżywienie dziecka.

Jak korzystać z aplikacji?

Nie ma potrzeby instalowania aplikacji! – wystarczy przeglądarka internetowa (na dowolnym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu ).

???? Dostęp do aplikacji: https://system.jemwszkole.pl/login

???? Login: adres e-mail podany podczas rejestracji

Po zalogowaniu należy :

●     Dodać dziecko/dzieci do swojego konta (Szczegółowa instrukcja dostępna jest w zakładce „Instrukcje” w aplikacji).

●     Poczekać na akceptację zgłoszenia przez pracownika stołówki.

●     Po akceptacji dziecka/dzieci przez pracownika stołówki, aplikacja będzie gotowa do pełnego użytkowania.

W aplikacji można m.in.:

○      Zamawiać posiłki

○     dokonywać płatności za wyżywienie

○     zgłaszać nieobecności dziecka

○     komunikować się ze stołówką

Brak konta uniemożliwi zamawianie posiłków dla dzieci

 

Terminy:

    Od 20 sierpnia 2025 r. – po rejestracji dziecka/dzieci w aplikacji, możliwość odbioru dla nich breloków w szkole, po wcześniejszym umówieniu się z Panem Jarosławem numer telefonu 511-871-470 w tygodniu, w godzinach od 7:00 do 14:00

●     Od 20 sierpnia 2025 r. – możliwość dokonania zakupu posiłków przez aplikację,

●     1 września 2025 r.- podczas rozpoczęcia roku szkolnego wychowawca klasy będzie zbierał deklaracje odnośnie uczęszczania na obiady, oraz rozda breloki (dot. klasa 4-8) które są niezbędne do wydawania posiłków na stołówce szkolnej ,

●     Rodzic po otrzymaniu breloka(dot. klasy 4-8) zobowiązany jest wprowadzić jego nr w aplikacji JEM W SZKOLE zgodnie z instrukcją która znajduje się po zalogowaniu w zakładce INSTRUKCJE, bez tego obiady nie będą wydawane,

●     Od 02 września 2025 r. – rozpoczęcie wydawania posiłków w naszej placówce na podstawie zamówień z aplikacji i posiadania breloku(dot. klasa 4-8)

Pomoc i instrukcje:

???? Krótki film instruktażowy dot. rejestracji konta:
 https://youtu.be/nzPDR0z31cs?si=PXQDmy__gXH95NUc

???? Dodatkowe instrukcje (filmy) znajdą Państwo po zalogowaniu w zakładce „Instrukcje”.

???? W razie pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt:
 kontakt@sp300stolowka.com

511-871-470

Zachęcamy do szybkiej rejestracji i życzymy sprawnego korzystania z aplikacji Jem W Szkole!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności