Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Zoo i EC 1-Centrum Nauki i Techniki

Ocena 0/5

Podczas jednodniowej wycieczki do Łodzi uczniowie klasy 8a i 8b odwiedzili Orientarium i Zoo, gdzie z bliska mogli podziwiać świat zwierząt. Następnym punktem programu było EC 1-Centrum Nauki i Techniki. Wycieczkę zakończył spacer najsłynniejszą ulicą Łodzi-ulicą Piotrkowską, gdzie wszystkich urzekły niesamowite kamienice. Polecamy wszystkim odwiedzić to miasto.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności