Życie na Antarktydzie
Choć wiosna za pasem, klasa 2c podczas lekcji wkroczyła w wyjątkowo mroźny świat. Uczniowie dowiedzieli się jak wygląda życie na Antarktydzie, jakie zwierzęta tam występują i jak radzą sobie z niskimi temperaturami. Przy okazji zapoznaliśmy się z treścią książki pt. "Zaczarowana zagroda" i wyczarowaliśmy własne miniaturowe zagrody. Był też czas na udawanie pingwina!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!