Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Wycieczka Koła Turystyczno-Krajoznawczego

Ocena 0/5

Wycieczka Koła Turystyczno-Krajoznawczego, tym razem wyprawa naukowa.

W dniu 18.04.2026 roku wybraliśmy się do Muzeum Grawitacji-Centrum Nauki 
w Warszawie (Stare Miasto). Mogliśmy wykonywać tu eksperymenty i doświadczenia. Bardzo też podobały nam się interaktywne ekspozycje i symulacje kosmiczne.

 Na koniec naszej wyprany oczywiści kupiliśmy pamiątki i odwiedziliśmy Mc Donald‘s.

 

Galeria zdjęć

1. 6 7 8 10 11 12 16 18 20 21
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności