Wycieczka Koła Turystyczno-Krajoznawczego
Wycieczka Koła Turystyczno-Krajoznawczego, tym razem wyprawa naukowa.
W dniu 18.04.2026 roku wybraliśmy się do Muzeum Grawitacji-Centrum Nauki
w Warszawie (Stare Miasto). Mogliśmy wykonywać tu eksperymenty i doświadczenia. Bardzo też podobały nam się interaktywne ekspozycje i symulacje kosmiczne.
Na koniec naszej wyprany oczywiści kupiliśmy pamiątki i odwiedziliśmy Mc Donald‘s.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!