Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

2e na zajęciach przyrodniczych w parku w Powsinie

Ocena 0/5

W ostatni wtorek klasa 2e brała udział w zajęciach przyrodniczych w parku w Powsinie. Uczniowie wspólnie zastanawiali się, jakie działania człowieka mogą pomóc, a jakie zaszkodzić mieszkańcom lasu. Znaleźli także czas na zdobycie praktycznej wiedzy na temat tego, jak należy zachowywać się podczas spotkań ze zwierzętami mieszkającymi w lesie. 

kolaż 2e Powsin 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności