W poszukiwaniu wiedzy
Klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Lasu Kabackiego w poszukiwaniu wiedzy na temat żyjących tam zwierząt. Podczas spaceru po lesie wypatrywaliśmy tych najmniejszych mieszkańców - owadów, przyglądaliśmy się drzewom, a żeby jeszcze bardziej pogłębić naszą wiedzę obserwowaliśmy różne okazy pod mikroskopem! Dowiedzieliśmy się także co słychać u pracowitych pszczół. To była cenna lekcja.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!