Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Dzień Pustej Klasy

Ocena 0/5

Niestety już minął jeden z tych dni, na który czekamy każdego roku... Dzień Pustej Klasy piękna pogoda świetna zabawa. Tak było i tym razem. Uczniowie klas młodszych mogli trochę odpocząć od zajęć w salach i przerw na korytarzach szkolnych. Mogli zrelaksować się na kocykach, pograć zarówno w grę karcianą jak i tę bardziej wymagającą fizycznie czy pląsać w rytm muzyki  z kolegami i koleżankami. Teraz pozostało nam tylko czekać na zasłużone wakacje!

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności