Dzień Pustej Klasy
Niestety już minął jeden z tych dni, na który czekamy każdego roku... Dzień Pustej Klasy piękna pogoda świetna zabawa. Tak było i tym razem. Uczniowie klas młodszych mogli trochę odpocząć od zajęć w salach i przerw na korytarzach szkolnych. Mogli zrelaksować się na kocykach, pograć zarówno w grę karcianą jak i tę bardziej wymagającą fizycznie czy pląsać w rytm muzyki z kolegami i koleżankami. Teraz pozostało nam tylko czekać na zasłużone wakacje!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!