Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Akademia Piekarza

Ocena 0/5

Coraz bliżej święta…  Czas więc na pieczenie świątecznych pierników.  W tym celu klasa 3d udała się do Akademii Piekarza Grzybki, gdzie zgłębiała tajniki dobrze wykonanego ciasta piernikowego, a także samego zawodu piekarza. Uczniowie odpowiednio przygotowani uczestniczyli w wyrabianiu ciasta i wykrawaniu wybranych kształtów pierników. Upieczone już pierniczki dekorowali jadalnymi ozdobami i kolorowym lukrem.  Oczywiście skosztowanie własnoręcznie wykonanych, pachnących pierniczków było największą przyjemnością.

Piernikowy-2_page-0001 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności