Akademia Piekarza
Coraz bliżej święta… Czas więc na pieczenie świątecznych pierników. W tym celu klasa 3d udała się do Akademii Piekarza Grzybki, gdzie zgłębiała tajniki dobrze wykonanego ciasta piernikowego, a także samego zawodu piekarza. Uczniowie odpowiednio przygotowani uczestniczyli w wyrabianiu ciasta i wykrawaniu wybranych kształtów pierników. Upieczone już pierniczki dekorowali jadalnymi ozdobami i kolorowym lukrem. Oczywiście skosztowanie własnoręcznie wykonanych, pachnących pierniczków było największą przyjemnością.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!