Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Ocena 0/5

12.12.2023 r. uczestniczyliśmy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym    w dzielnicy Wilanów. W zawodach reprezentowała nas młodzież z klasy 6b: Apolonia Barczyk, Pola Boguszewska, Sara Królicka, Mikołaj Pastuszka, Olgierd Ścieplik i Mateusz Wach Chłopcy jak i dziewczęta zajęli odpowiednio miejsca   -  .
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników !!!

Tenis_stołowy_(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności