Muzeum Warszawy
Klasa 2e udała się na lekcję do Muzeum Warszawy. Podczas zajęć uczniowie poznali historię powstania naszego miasta, dowiedzieli się jak na przestrzeni wieków zmieniała się Warszawa i jakie miejsca były ważne dla jej dawnych mieszkańców. W drodze powrotnej dzieci spotkały Pluszowego Misia i widziały świąteczne dekoracje. To była fantastyczna wycieczka.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!