Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Jesienny spacer

Ocena 0/5

Kto powiedział, że jesień to zła pora na spacery    Raczej nie my - uczniowie klasy 3a. W jesiennych   okolicznościach przyrody odwiedziliśmy Łazienki Królewskie. Spacerując szlakiem wodnym odkrywaliśmy stawy, fontanny i źródełka z czasów Stanisława Augusta. Zamiast znaków drogowych naszymi przewodnikami były pałace i rzeźby.   W dzielnym rozwiązywaniu kolejnych zadań i studiowaniu map towarzyszyły nam kaczki , łyski i pawie  Mimo, że na dworze było chłodno, to uroki jesiennego parku, moc wiadomości  i ciekawostek sprawiły, że spacer był dobrze wykorzystanym czasem.

3a_Jesienny_Spacer 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności