Jesienny spacer
Kto powiedział, że jesień to zła pora na spacery Raczej nie my - uczniowie klasy 3a. W jesiennych okolicznościach przyrody odwiedziliśmy Łazienki Królewskie. Spacerując szlakiem wodnym odkrywaliśmy stawy, fontanny i źródełka z czasów Stanisława Augusta. Zamiast znaków drogowych naszymi przewodnikami były pałace i rzeźby. W dzielnym rozwiązywaniu kolejnych zadań i studiowaniu map towarzyszyły nam kaczki , łyski i pawie Mimo, że na dworze było chłodno, to uroki jesiennego parku, moc wiadomości i ciekawostek sprawiły, że spacer był dobrze wykorzystanym czasem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!