Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

III Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego

Ocena 0/5

W ramach III Warszawskiego Tygodnia Zdrowia Psychicznego w naszej szkole odbył się wyjątkowy Tydzień Życzliwości, którego celem było promowanie dobrostanu uczniów, wzmacnianie relacji oraz budowanie pozytywnej atmosfery.

Każdy dzień przyniósł inne działania wspierające zdrowie psychiczne. Rozpoczęliśmy od zajęć wprowadzających oraz krótkich ćwiczeń relaksacyjnych. We wtorek na szkolnym korytarzu powstał Mural Dobrych Myśli, pełen życzliwych słów i pozytywnych przesłań. Środa upłynęła pod znakiem radosnych kolorów, które dodały wszystkim energii i uśmiechu.

Szczególnym wydarzeniem był Łańcuch Dobrych Uczynków, podczas którego uczniowie wykonywali drobne gesty życzliwości, otrzymując symboliczne kolorowe bransoletki. Tydzień zakończyliśmy wspólnym oglądaniem bajek i filmów o pozytywnym przekazie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i osobom zaangażowanym w organizację wydarzenia za wspólne tworzenie atmosfery życzliwości i wsparcia.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności