49. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka
Tuż przed Świętami Wielkanocnymi odbył się 49. Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka. Miło nam poinformować, że wyróżnienie w kategorii uczniów kl. VII-VIII zdobył Aleksander Pyzel z kl. VIIa. Podczas Koncertu Laureatów recytował wiersz Ludwika Jerzego Kerna „Pachnie lipa”.
Aleksander odebrał gratulacje i nagrody z rąk jurorów, m.in. pani Marii Niklińskiej- przewodniczącej Jury, pana Rafała Olbrychskiego oraz pana Ludwika Rakowskiego-Burmistrza Dzielnicy Wilanów.
W konkursie wzięło udział 75 uczestników.
Gratulujemy!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!