Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Manufaktura Cukierków 4a

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 4a po interesującym i edukacyjnym pokazie wytwarzania cukierków i lizaków uczestniczyli w Świątecznych warsztatach kręcenia lizaków. Każdy miał okazję własnoręcznie wykonać swojego smakołyka. Pod koniec zajęć odbył się Konkurs i rozdanie dyplomów. W nagrodę za uwagę i dobre zachowanie uczniowie zostali nagrodzeni ciepłymi karmelkami. To była prawdziwa frajda dla Wszystkich! 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności