Manufaktura Cukierków 4a
Uczniowie klasy 4a po interesującym i edukacyjnym pokazie wytwarzania cukierków i lizaków uczestniczyli w Świątecznych warsztatach kręcenia lizaków. Każdy miał okazję własnoręcznie wykonać swojego smakołyka. Pod koniec zajęć odbył się Konkurs i rozdanie dyplomów. W nagrodę za uwagę i dobre zachowanie uczniowie zostali nagrodzeni ciepłymi karmelkami. To była prawdziwa frajda dla Wszystkich!



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!