Szkoła Podstawowa nr 300 w Warszawie

Otwarcie boiska sportowego

Ocena 0/5

W dniu 12.09.2023r. zostały oficjalnie otwarte boiska sportowe, przy Szkole Podstawowej nr300 im Wandy Rutkiewicz.   Burmistrz Dzielnicy Wilanów Pan Ludwik Rakowski oraz Radni Dzielnicy Wilanów Pan Hubert Królak – Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów i Pan Marcin Puchalski przekazali Centrum Sportu Wilanów oraz naszej szkole zestawy piłek   do gier zespołowych Gości oraz nauczycieli i uczniów przywitała Dyrektor Centrum Sportu, Pani Agnieszka Borowa. Młodzież naszej szkoły rozegrała mecze na wszystkich boiskach sportowych. Zabawa była intensywna i przypomniała nam wakacyjne chwile swobody.  Ciężko było wrócić na planowe zajęcia... DZIĘKUJEMY !!!

Boisko_1 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności