Otwarcie boiska sportowego
W dniu 12.09.2023r. zostały oficjalnie otwarte boiska sportowe, przy Szkole Podstawowej nr300 im Wandy Rutkiewicz. Burmistrz Dzielnicy Wilanów Pan Ludwik Rakowski oraz Radni Dzielnicy Wilanów Pan Hubert Królak – Przewodniczący Rady Dzielnicy Wilanów i Pan Marcin Puchalski przekazali Centrum Sportu Wilanów oraz naszej szkole zestawy piłek do gier zespołowych Gości oraz nauczycieli i uczniów przywitała Dyrektor Centrum Sportu, Pani Agnieszka Borowa. Młodzież naszej szkoły rozegrała mecze na wszystkich boiskach sportowych. Zabawa była intensywna i przypomniała nam wakacyjne chwile swobody. Ciężko było wrócić na planowe zajęcia... DZIĘKUJEMY !!!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!