Piknik w Parku Kultury w Powsin
W ramach jednodniowej, integracyjnej wycieczki klasa 4a wybrała się na piknik do Parku Kultury w Powsinie. Było wspólne zbieranie chrustu na ognisko i pieczenie kiełbasek, a także gry i zabawy na świeżym powietrzu. Nie zabrakło adrenaliny. Uczniowie spróbowali swoich sił w Parku Linowym Veni Vici i bez przeszkód pokonali dwie trasy odkrywcy i adrenalinę jak na wychowanków szkoły imienia Wandy Rutkiewicz przystało.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!