Na Everest... razem z Wandą Rutkiewicz
Od tygodnia wchodzimy na Everest... razem z Wanda Rutkiewicz . Myślami, pokonywaniem własnych słabości, wysiłkiem wkładanym w pracę.
Ten mural to wyzwanie. Dobrze maluje się tych, którzy wyzwań w życiu się nie bali. To motywuje. Realizacja w stolicy brzmi dumnie, także chwalimy się i już . A poza wszystkim, a może od tego powinnyśmy zacząć - bo ludzie są najważniejsi - są Ci, z którymi współpracujemy.
Szkoła otwarta na pomysły. Szkoła Podstawowa nr 300 im. Wandy Rutkiewicz w Warszawie , doskonałe farby Bolix SA , precyzyjny wydruk kartonu i szablonów PIXEL Drukarnia , akcesoria malarskie Domar.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!