Lato czuć już w powietrzu, więc apetyt na spacery w pięknym słońcu wzrasta! Uczniowie klasy 3c wybrali się na krótką wycieczkę, której przystankiem były pyszne słodkości - gofry, rurki z kremem i te najważniejsze - lody dla ochłody!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!