Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Lato czuć już w powietrzu, więc apetyt na spacery w pięknym słońcu wzrasta! Uczniowie klasy 3c wybrali się na krótką wycieczkę, której przystankiem były pyszne słodkości - gofry, rurki z kremem i te najważniejsze - lody dla ochłody!
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!